ما چه می کنیم؟

rolll

ورق سازی

شرکت کاوه سلولز زرین با دو خط ورق‌سازی پیشرفته قابلیت تولید انواع ورق کارتن سه‌لایه و پنج‌لایه با استفاده از کاغذهای ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت را دارد.

کارتن سازی

شرکت کاوه سلولز زرین با دو دستگاه چاپ inline چهاررنگ و یک دستگاه چاپ inline پنج رنگ، همراه با روتاری دایکات و تسمه‌کش اتوماتیک، توانایی تولید و چاپ انواع کارتن با دقت،کیفیت و سرعت بالا با ظرفیت روزانه بیش از ۸۰۰,۰۰۰ کارتن را دارد.

دایکات و تبدیلات

واحد تبدیلات شرکت کاوه سلولز زرین با استفاده از ماشین‌آلات مختلف از جمله انواع دایکات (تخت، فکی و پینگ‌پنگی)، انواع برش، منگنه اتوماتیک، دستگاه تسمه‌کش و شیرینگ پالت و ... قابلیت تبدیل ورق به انواع کارتن را دارد.

tik

مشاوره و ارائه راه‌حل‌های تخصصی بسته‌بندی:

ارزشی فراتر از کارتن اضافه کنید: با بسته‌بندی مناسب می‌توانید هزینه‌ها را کاهش دهید، فروش را افزایش دهید و برند خود را تقویت کنید. همه این‌ها با استفاده از یک منبع تجدیدپذیر صورت می‌گیرد.

مشاوره، طراحی و آماده‌سازی فایل و ملزومات چاپ:

پیشنهاد طرح چاپی متناسب با نوع محصول و آماده‌سازی فایل و ملزومات چاپ براساس تقاضای مشتری از مهم‌ترین تعهدات ماست.

بسته بندی و لجستیک

امروزه زمان یکی از گران‌بهاترین منابع است، به همین دلیل است که هدف ما تحویل در سریع‌ترین زمان ممکن است و سفارش تکمیل شده به دو صورت تسمه‌کشی و پالت را در عرض ۲ تا ۵ روز پس از تایید طراحی به مشتریان تحویل می‌دهیم.

آزمایشگاه کنترل کیفیت

ما در واحد آزمایشگاه خود با در دست داشتن دستگاه‌های پیشرفته قادر به ارزیابی دقیق مواد اولیه و محصولات هستیم و واحد کنترل کیفیت با نظارت پیوسته‌ی خود بر تمام مراحل فرآیند تولید، ضامن کیفیت محصول نهایی است.

 

معرفی ماشین آلات ما